Profil kobliha

jméno: KOBLIHA
věk: 44 let
znamení: kozoroh
registrace od: 21. 06. 2006 (4.138 dnů)
počet zobrazení profilu: 2483x

Kdo jsem?

Obyčejná ženská (nebo holka, chcete-li), která má ráda život se vším všudy. Umím se smát i brečet, umím být přímá i mlžit, umím být pracovitá i příšerně líná, umím být máma i manažerka, umím nosit podpatky i tenisky. Mám ráda lidi, kteří mě něčím obohatí. Tak, jak je to v mém mottu.

Kam píšu?

Měla jsem kdysi blog na webgarden.cz, ale poté, co se jim totálně smazala celá databáze, hledala jsem náhradu a zakotvila na Píše.cz. Tady jsem moc spokojená a vypadá to, že mě tu má admin Pavel nadlouho :)
Jinak píšu pod svým vlastním jménem pro zpravodajský server články o kultuře.

Moje profese?

Vystudovala jsem ekonomii a pracovala ve velké zahraniční společnosti. Měla jsem hodně práce a hodně peněz. Procestovala jsem skoro celý svět a dost jsem se naučila. Pak jsem začala rodit děti. Učím se od nich stále a začala mi opravdová škola života. Mám pořád hodně práce a cestování se orientuje jiným směrem. Ale jako ředitelka oddělení jsem nemohla stavět v lese domečky, házet šiškami na strom, kreslit po chodníku křídami nebo hrát na schovku. Teď stavím hrady z písku, maluji prstovými barvami a zpívám písničky. Moc mě to baví. Místo veledůležité :) manažerky jsem teď neméně důležitá máma, manželka, chůva, taxikářka, malířka a organizátorka nejrůznějších akcí. Jsem moc spokojená a po podpatcích a kostýmcích se mi zatím nestýská.

Co čtu, poslouchám a vyznávám?

Kromě dětských knížek čtu i své oblíbené autory. Mám soupis pěkných knih ještě z gymplu a postupně doháním své čtenářské resty. Čtu pořád a považuji to za svou úchylku. Knížku mám neustále v kabelce, čtu noviny, časopisy, weby, blogy, letáky, billboardy, čtu všude, kde (a co) se dá.
Nemám (snad kromě dechovky) vysloveně neoblíbenou hudbu. Mám ráda gospely (ty asi nejvíc), ale poslouchám skoro všechno. Nejoblíbenějšího zpěváka nebo skupinu říct neumím. Poslouchám i klasiku, ač to není moc populární. A abych nezapomněla, moc ráda mám Kyklopovy podcasty na jeho blogu.
Jsem věřící člověk, ale nepatřím k žádné církvi. Ke všem mám totiž výhrady. Nejblíž mám asi k evangelíkům. Myslím, že víra není podmíněna církví.

Co ještě?

Ještě je toho určitě spousta, postupně třeba doplním další informace..

Pár slov navíc...

O heslo k nové rubrice Máte pozvánku? si můžete napsat na e-mail kobliha100seznamcz.
Hesla posílám podle svého uvážení, nemusí ho dostat každý.