Článek O Evě a výhodných nabídkách

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: O Evě a výhodných nabídkách

20. 10. 2011 - 23:29

zlomenymec: Já bych řekl že ano, moc to řešíš. A to není dobře... http://www.youtube.com/watch?v=vFUKbKeeU3Q !

---
zlomenymec.pise.cz

20. 10. 2011 - 23:42

soninka: Jo, moc to řešíš... pijavici Evu si drž od těla a toho e-mailu si vůbec nevšímej... a běž v klidu spát

---
soninka.pise.cz

21. 10. 2011 - 07:21

mi-lada: Taky mě občas zaskočí "vyčůranost" některých lidí.Lehce se řekne , "neřeš to", ale nebývá mi to jedno. Tedy, že si tu flašku odnesla tak to je síla.

21. 10. 2011 - 22:04

lentilka®sdeluje.cz: Jo, že si tu flašku odnesla a nabízela ji za pomoc jinde.... To mě teda taky dostalo. No ale když nemá práci...

---
lentilka.sdeluje.cz

21. 10. 2011 - 08:09

hospodynka: Moc to řešíš. Chlapovi napiš, že nemáš v úmyslu přenechávat svůj blog komukoliv a že si může založit vlastní, mu připomeň obzvlášť jízlivým způsobem.

---
hospodynka.pise.cz

21. 10. 2011 - 08:47

newold®blbne.cz: Naprosto ve všem souhlasím s Hospodyňkou.
A k Evě? Pár takových lidí taky znám. Jsou tu od toho, aby nás popostrčili směrem vzhůru. Jsou tu od toho, abychom si uvědomili, že jsme lepší než oni.
Upřímně, kdybys lepší než Eva nebyla, přišla by za Tebou?
Pěkný den. Myslím na Tebe často.

---
newold.blbne.cz

21. 10. 2011 - 10:41

tales: Nechápu a nevěřím vlastním očím... jak jsou někteří lidi drzí.. nebo jak to pojmenovat. Pokud možno na oba zapomeň, co nejdřív!

---
tales.pise.cz

21. 10. 2011 - 10:47

wlcice: Eva je prototyp zmetka, jakých po světě běhají tisíce. Myslím, že výčitky nejsou na místě- chovala by se úplně stejně, i kdybyste jí tu práci sehnala (možná by byl důvod tu flašku vína vypít s vámi ).
Po vlastních zkušenostech vím, že vstřícnost a ochota nemusí vždy přinést dobrý pocit. jak se říká: každý dobrý skutek bude po zásluze potrestán...

Dotaz pána nechápu- taknějak nevím, oč jde. Nechť si založí blogů, kolik je libo a prezentuje, nač jen pomyslí.. to celé může činit zdarma- dobrých nápadů není nikdy dost Jen zaujmout a prosadit se.

Směle ty dva ignorovat, šetřit si čas a energii pro lidi, kteří si vaši pozornost zaslouží , milá Kobliho.

---
wlcice.blogspot.com

21. 10. 2011 - 11:44

irena s.: Vřela souhlasím se všemi. Eviček znám také dost, a nechat někomu blog? - Proč a nač,když si může založit svůj.

21. 10. 2011 - 12:41

rennnie: Eva ti tu větu řekla právě proto, aby v tobě vzbudila pocit, že je chuderka které ty jsi nedokázala pomoct (nebo jsi nechtěla), tudíž by jsi měla napnout síly a něco jí sehnat, za pár dní zavolat jakože jsi na něco přišla atd. To je takové to vzdychání "já si to udělám radši sám" když čekáme, že ten co nás slyší nám přijde pomoct

21. 10. 2011 - 15:05

jarmik: Ohledně toho blogu, nevím jaký byl tón toho celého emailu, ale mně na tom nepřipadá nic extra špatného. Viděl, že tam nějakou dobu není nový článek, tak se zeptal.

Peníze za to asi ochoten dát nebude

Spíš to vidím jako ocenění Tvé práce. Kolika lidem se stalo, že on nich chtěl někdo převzít blog?

---
jarmik.pise.cz

21. 10. 2011 - 21:36

zmrzlinka: Rozmyslam, co povedat dcere, ked sa stazuje, ze ju deti nepustia na hojdalku, ani ked ich poprosi. Ona sla za pani ucitelkou a pani ucitelka im prehovorila do duse, ze sa musia striedat vsetci. Ja som dieta pochvalila, prekvapilo ma, ze je taka schopna. Ja by som plakala v kute, ze sa vsetci proti mne spikli.
Teraz rozmyslam, kde je hranica schopnosti a zalovania ?
Tak snad z nej taka Eva nevyrastie.

Pekne jesenne dni prajem, hlavne si to prilis neber

---
zmrzlinka.pise.cz

23. 10. 2011 - 08:42

davidhavel: No to si snad děláš srandu (původně jsem chtěl použít zcela jiný výraz...). Blbost, lidská omezenost a drzost vládne světu! Evičce bych našel práci asi zhruba takovou, jak mi chutnalo ono vínko (né že bych se řídil heslem "zadarmo ani kuře nehrabe, ale ona si to rozhodně zaslouží). Co se týče převzetí blogu... na takový dotaz bych čuměl asi jako tele na vrata. Přijde mi to jako "nevyměníme si děti? Tohle Vaše je hodnější a hezčí..." Prostě stupidita. Jo a mimochodem, Kobliho, nemůžeš mi sehnat práci? Stačila by mi za patnáct... a věnoval bych Ti za to krabicák!

---
davidhavel.pise.cz

24. 10. 2011 - 14:31

kaci: Tak tak, tohle neřešit, řešit podstatnější věci A nedávat práci ani blog.

---
kaci.pise.cz

31. 10. 2011 - 22:16

marieke*: Jednou jsem své "kamarádce" dohodila práci. V obchodě, který pomáhal otevírat můj bývalý (tehdy ještě stávající). Seznámili se tam a dostala práci i mého přítele. Za dobrotu na žebrotu, no. Ale teď už teda žije zase s jeho kamarádem Takže to je taky taková Eva.
E-mail bych neřešila vůbec, co to je za blbost, aby někdo cizí, koho vůbec neznáš (a vůbec kdokoli)přebíral tvůj blog?

---
marieke.pise.cz

01. 11. 2011 - 12:48

chachina: Nedala bych BLOG.
Tedy, dala, ale jen někomu velmi blízkému, aby pokračoval.

Jak se znám, Evě bych práci aspoň zkusila hledat. Nejspíš proto, že z takových "Eviček" mám dosud strach.. Proč? Já nevím, protože jsem někdy v něčem úplně blbá :-o