Článek Česko Slovensko má talent - a jak se to dá zbabrat

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Česko Slovensko má talent - a jak se to dá zbabrat

26. 11. 2012 - 09:06

ferda: Od produkce pořadu to byla těžká podpásovka. O případném rozdělení výhry se mělo rozhodovat až po ukončení hlasování. A L.Bílá se v přímém přenosu projevila jako úplně vypatlaná husa, což ji Jaro Slávik dal okamžitě najevo.

26. 11. 2012 - 11:39

james003: Tak na tu krasku bych se rada podivala, nemate nekdo odkaz?

---
james003.pise.cz

26. 11. 2012 - 12:20

marianna: Česko Slovensko má talent - kdo se stane vítězem?
http://www.iprima.cz/csmatalent/videa

Ne vždy souhlasím s Jaro Slávikem, ale tentokrát vyslovil přesně to, co jsem si myslela. Moc jsem fandila Alexovi, jeho malby byly úžasné a vyjádření Lucie Bílé ještě před skončením hlasování mě fakt naštvalo. Je možné, že to výsledky nijak neovlivnilo, ale mohla držet svoje emoce na uzdě. Bylo to vůči Alexovi hodně nefér.

26. 11. 2012 - 15:04

lentilka®sdeluje.cz: Ne, nekoukala jsem a ani ten závěr jsem neviděla. Díky za ten odkaz, marianno, podívám se na to, až bude chvilka. Lucie Bílé jsem si vždycky dost vážila, takže jsem na to fakt zvědavá.

---
lentilka.sdeluje.cz

26. 11. 2012 - 17:29

zatoulanaovce: Myslím, že Lucka myslela srdcem a ne hlavou. Na jednu stranu chápu Alexe, na druhou ale i Lucii. Taky řekla svůj názor, udělala bych to nejspíš taky. Ona ví, jaké to je být ve srabu, možná proto jí to tolik rozohnilo a já obdivovala, že se jako jediná ozvala, i když je vysoce postavená celebrita (to byla doopravdy velká odvaha od ní). Byla tam spousta soutěžících s úžasným talentem... pár korun by jim z toho káplo a pomohlo by jim to (viz Andrej...). Asi bych mě žralo svědomí, kdybych řekla ne, když se všichni shodli na tom, že si výhru rozdělí... nemyslím si, že Lucka pletla dohromady charitu s komerční soutěží a myslím, že je dobře, že se ozvala. Mluvila mi z duše... je to ovšem věc názoru a jak je vidět, každý na to má názor jiný .

---
zatoulanaovce.pise.cz

26. 11. 2012 - 19:05

ramon: Jestli Lucka tolik myslela srdcem, mohla se se všemi finalisty podělit o svůj nadstandardní honorář.

27. 11. 2012 - 06:53

inenaso: Tak s tímhle komentářem 100% souhlasím Na televizi s nedívám, tak nevím o co vlastně šlo.

---
inenaso.pise.cz

28. 11. 2012 - 02:33

ivan: Pořad jsem nesledoval, ale čirou náhodou jsem před časem viděl jedno z minulých vystoupení Alexe. Ani jsem nevěděl, že se jmenuje Alex, ale ze zdejšího popisu to byl on a viděl jsem to s tím Lennonem.
Souhlasím s autorkou článku. Nevím sice, zda se Alex cítil vítězem před tím nesouhlasem, ale i mně je sympatické, že se vzepřel tomu, co si někdo náhle vymyslí. Zaňákovou nesnáším už léta, takže na její oblibu u mě to nemělo vliv, aspoň ukázala části národa svou omezenost. Docela by mě ale zajímal třeba její postoj k vystoupení Landy na Českém slavíkovi (taky jsem to neviděl, jen jsem o tom četl). Tomu by asi do blbců nenadala.

28. 11. 2012 - 21:09

dj-team: Porad jsem si dohledal po vlne emoci, ktere zvedl a takhle v klidu z kresla to vidim stejne jako Ty. Vystoupeni laureátky je smutné. Jen tak zkusmo jsem si ty penize zkusil rozpocitat mezi ten dav na podiu a prislo mi to jako za socialismu (prerozdelime), vzpomnel jsem si na prohlaseni laureatky o komunistech a zakroutil hlavou.

Na druhou stranu, mozna dohody mezi soutezicimi takto nekdy funguji. To nevim, mohu se jen domnivat.

---
dj-team.pise.cz

01. 12. 2012 - 16:31

kočička: Nemám plánovaně už asi 3 -4 roky televizi,zřejmě stále platím poplatky,nejsem té hrůzy zbavena,protože se vyskytuje i ve sdělovacích prostředcích.Občas na návštěvě na obrazovku zírám,jak zhypnotizovaná,ale musím říct,právě s tím odstupem,co si uvědomuji,že to co vysílají za různé soutěže a to,co jste právě popsala,je čirá hrůza.Nejhorší je,že to vskutku ovlivňuje a média dokáží vyvolat atmosféru libosti,nelibosti,zášti.Na Lucii Bílou,Zaňákovou nemám slušný názor,je prostě blbá,jako štoudev.Mějte se krásně.

---
http://blackeltygre.blogspot.cz/

03. 12. 2012 - 10:07

malá zrzka: Jasně Lucka hodně ujela, ale nemyslím si že by to byla zrovna vypatlaná husa.. jak tu někteří zmiňujete.
(PS: Jsem Roxy009)

---
malazrzka.blogspot.cz

17. 12. 2012 - 18:51

davidhavel: Neviděl jsem a vidět nechci, o tzv. Lucii Bílé jsem nikdy valné mínění neměl, ba naopak a tak popisovaná událost pouze koresponduje s mým názorem na ni.

---
davidhavel.pise.cz